Підтвердження відомостей про юридичну особу

Юридична консалтингова компанія «САЛЕКС» візьме на себе Ваші турботи по зміні відомостей про юридичну особу. Вам не доведеться: витрачати час і відволікатися від важливих справ; їхати до реєстарційної служби; гадати, як вірно заповнити документи для державного реєстратора; займати чергу о 8 годині ранку;  кілька годин чекати своєї черги до державного реєстратора; знайомитисьз терміналом електронної черги.

Вартість – 300 грн, термін виконання – 2-3 дні.

У вартість послуги включено:

  • надання консультації;
  • підготовка документів;
  • виїзд нашого співробітника до Вашого офісу;
  • реєстрація у реєстраційній службі.

 

Відповідно до Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців юридична особа зобов’язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу (форма  6).

В разі ненадходження в цей строк реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор зобов’язаний надіслати рекомендованим листом протягом п’яти робочих днів з дати, встановленої для подання реєстраційної картки, юридичній особі повідомлення про необхідність подання державному реєстратору зазначеної реєстраційної картки.

У разі надходження державному реєстратору від органу державної податкової служби повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням державний реєстратор зобов’язаний надіслати рекомендованим листом протягом п’яти робочих днів з дати надходження зазначеного повідомлення юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки.

У разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей.

Якщо державному реєстратору повернуто рекомендованого листа з відміткою відділення зв’язку про відсутність юридичної особи за вказаною адресою державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук