Апостиль для Австрії терміново

Термінове оформлення апостилю на документи для Австрії

апостиль Австрія

Апостиль для Австрії + переклад документів

Україна була визнана, як учасник Гаазької конвенції. Це означає, що для того, щоб використовувати українські документи в Австрії, потрібно провести їх апостилювання і зробити легальний переклад.

З яких пунктів складається підтвердження?

1. Апостилювання

Апостиль ставиться, або на оригіналі, або на нотаріальної копії (залежить від самого документа). Апостиль проводять тільки міністерство закордонних справ, міністерство освіти, міністерство юстиції. Яке саме – залежить від документа.

Цілі відвідування іншої країни можуть бути різні: навчання, робота, тимчасове, постійне місце проживання і т.д.

2. Проведення юридичного перекладу

Для підтвердження переказу, його повинен прийняти нотаріус. Австрія вимагає відповідного підтвердження, наприклад, від українського нотаріуса). У рідкісних випадках потрібно переклад присяжним перекладачем. Зазвичай, переклад займає близько доби (без урахування доставки).

3. Нотаріальне посвідчення

Це потрібно для того, щоб закріпити легальність перекладеного документа. Засвідчення ставиться в той же день, переводити його додатково не знадобиться.

4. Другий апостиль

Австрія вимагає другий апостиль. Ще один апостиль також ставиться на оригіналі або на нотаріальній копії в залежності від виду документа. Терміни визначаються при оформленні замовлення.

Як замовити апостиль менш ніж за 5 хвилин:

1. Зателефонуйте за номером +380955316380 (Вайбер) 

2. Уточніть, який документ вам потрібно апостилювати і приблизний термін, коли вам потрібно отримати апостиль. Крім цього, вкажіть реквізити, необхідні для відправки поштовою службою. Цей перелік досить простий: країна одержувача, його ПІБ, номер телефону одержувача. До речі, отримати готове замовлення (з апостилем і юридичним перекладом) можливо за допомогою наступних служб доставки: Нова пошта та DHL. Перший варіант досить надійний, швидкий і, незважаючи на це, дешевий). За допомогою цих служб ви зможете отримати документи як на всій території України, так і за її межами, бо практичну всюди можлива доставка поштою DHL.

Чи потрібно додаткове завірення в посольстві Австрії?

Відразу скажемо, що додаткове завірення не потрібно, оскільки Україна є членом Гаазької конвенції.

Ще один момент: швидше за все, ви знаходитесь не в Києві, або взагалі за кордоном. В такому випадку, набагато дешевше і менш ресурсозатратно буде звернутися до спеціалізованої фірми. Після цього за допомогою поштової служби буде проведена доставка, як на територію України, так і за її межі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук