Апостиль для Італії терміново

Термінове оформлення апостилю на документи для Італії

апостиль Італія

Апостиль для Італії + переклад документів

Список учасників Гаазької конвенції оновився: Україна теж вступила в її ряди. Що це означає для простих громадян? – Ви зможете використовувати документи в Італії, не заморочуючись над їх оформленням: досить просто провести апостиль.

Апостилювання документів для Італії відбувається так:

1. Апостилювання

Важливо! Вся процедура (включаючи всі пункти) проводиться на оригіналі або на нотаріально завіреній копії. Цю процедуру проводить тільки Міністерство закордонних справ, Міністерство освіти або Міністерство юстиції України. Так, всі вони знаходяться в Києві, тому, якщо ви живете далеко або не хочете «кататися» по всьому місту в пошуках різних міністерств, ви можете звернутися в спеціалізовану компанію.

2. Юридичний переклад

Для підтвердження переказу, його повинен прийняти нотаріус з (підтвердження від українського нотаріуса). Для того, щоб отримати перекладений документ, він іноді завіряється у самого перекладача.

Зазвичай, переклад займає близько доби (без урахування доставки документів).

3. Нотаріальне посвідчення

Запевнення від нотаріуса потрібно, щоб легалізувати апостиль документа, тобто підтвердити його. До слова, воно проводиться відразу в той же день.

4. Проставлення другого апостилю на перекладі

Ми займаємося відправкою по різним міністерствам (після їх отримання від клієнта), отримання готових апостильованих документів, а також їх відправкою клієнтові.

Ось докладна інструкція, за якою ви зможете замовити апостиль в Італії:

1. Зателефонуйте за номером +38 095 531 63 80 (Viber) або надішліть електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. У дзвінку або зверненні уточніть термін, коли хотілося б отримати документи, назву документа, реквізити для відправки поштою (країна, номер відділення, населений пункт, ПІБ, мобільний телефон одержувача і т.д.)

Чи потрібно отримувати додаткове завірення?

Відразу скажемо, що після внесення України до списку учасників Гаазької конвенції, завірення в посольстві не потрібно.

Отримати готові документи (з апостилем і юридичним перекладом) можливо за допомогою наступних служб доставки: «Нова пошта», «DHL» (перший варіант найнадійніший, швидкий і, незважаючи на це, дешевий). За допомогою цих служб ви зможете отримати документи як на всій території України, так і за її межами на всі континенти планети.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук