Апостиль на диплом

Термінове оформлення апостилю на диплом

Апостиль на диплом

Апостиль на диплом оформимо терміново

Що таке апостиль на диплом?

Апостиль – штамп (печатка) 9х9 см, що ставиться на оригінал диплому. Апостиль підтверджує справжність підпису, печатки на документі, а також повноваження особи-підписанта диплому.

Чимала кількість українців вирушає за кордон для отримання якісної освіти або гідної роботи. Якщо Ви належите до таких людей, ми допоможемо з оформленням апостилю на диплом

Для успішного вступу до закордонного ВУЗу Вам необхідно поставити апостиль або ж провести легалізацію диплому чи атестату про освіту, які Ви отримали в Україні. Виняток із цього правила становлять країни, з котрими Україна підписала Угоди про правову взаємодопомогу (це частина СНД, країни Прибалтики, Молдова, Чехія і т.д.)

Які бувають варіанти легалізації диплому

Спосіб легалізації документа про освіту залежить від країни, в якій будете отримувати освіту чи працевлаштовуватись. На даний час є 2 варіанти легалізації документів про освіту:

 • апостиль з Міністерства освіти і науки;
 • консульська легалізація.

Відповідно до норм Гаазької конвенції для країн, які ратифікували її положення, ставляться апостилі на дипломи. Україна приєдналась до цієї конвенції. Для інших, які не ратифікували цю міжнародну угоду, потрібна легалізація у консульстві відповідної країни.

Як і де оперативно поставити апостиль на диплом?

Пишете нам на Вайбер, або Ватсап, або Телеграм на номер +38 095 531 63 80 - ми відповімо на Ваші запитання.

Термін та вартість проставлення апостилю на диплом

Так склалось історично, що в Україні в різний період часу видавались два види дипломів про освіту паперові (у формі книжки) та пластикові. Термін та вартість оформлення апостилю на диплом залежать від його виду

Вартість  

(грн.)

Термін

(роб. дні)

Диплом нового зразка 

900 

3

диплом нового зразка

700 

12

 диплом старого зразка 

700

20-25

 Апостиль на додаток до диплому

Дорівнює вартості апостилю диплому

по терміну диплому

Вартість перекладу з нотаріальним засвідченням

 залежить від мови

 1

Робимо переклад і нотаріальне засвідчення диплому

Зазвичай, більшість країн вимагає перекладу диплому з апостилем і нотаріальне засвідчення перекладу.

Щоб подати диплом в іноземні заклади потрібно зробити його переклад на мову, котра вважається офіційною для відвідуваної вами країни. Максимально швидко і легально переведемо диплом на близько 100 мов. Ще наша організація може нотаріально засвідчити переклад диплому.

Ставимо апостиль не лише на дипломи

Слід зазначити, що апостиль ставиться на оригінал диплому, а не на його копію. Відбувається це таким чином – у пластиковому документі робляться кілька отворів. До них за допомогою спеціальної стрічки прикріплюють аркуш, на якому Міністерство освіти і науки Україні ставить штамп «апостиль». Захисний штрих-код внизу відмітки гарантує захист від підробки апостиля.

Міносвіти проставляє апостиль на легальних документах про освіту, в тому числі про здобуття наукового ступеня, виданих навчальними закладами, держорганами, підприємствами, установами, організаціями. До таких документів державного зразка відносяться:

 • дипломи;
 • атестати;
 • додатки до диплома або атестату;
 • похвальні грамоти;
 • свідоцтва;
 • академічні довідки.

Апостиль також можна поставити на:

 • архівні довідки;
 • навчальні плани;
 • довідки, видані навчальними закладами, держорганами, установами у сфері освіти й науки.

Ставимо апостиль в Україні і надсилаємо за кордон

Послуга діє у містах Бахмут, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Борислав, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Вараш, Васильків, Вінниця, Вишневе, Володимир-Волинський, Горішні Плавні, Глухів, Дніпро, Добропілля, Дрогобич, Дубно, Житомир, Жмеринка, Жовті Води, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ірпінь, Калуш, Кам’янець-Подільський, Київ, Калуш, Ковель, Коломия, Конотоп, Коростень, Кропивницький, Лисичанськ, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Марганець, Мелітополь, Миколаїв, Миргород, Мукачево, Нетішин, Ніжин, Нікополь, Нова Каховка, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Новомосковськ, Новояворівськ, Одеса, Олександрія, Охтирка, Первомайськ, Подільськ, Покров, Покровськ, Полтава, Прилуки, Рівне, Ромни, Самбір, Світловодськ, Сєвєродонецьк, Славута, Слов’янськ, Сміла, Старокостянтинів, Стрий, Суми, Тернопіль, Токмак, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Шепетівка, Шостка, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Чорноморськ, Южноукраїнськ та інші міста й села країни.

             

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

 • dummy(044) 232-86-42

 • dummy (093) 465-97-79

 • dummy (095) 531-63-80

 • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук