Гарантії надання юридичних послуг

Гарантії надання юридичних послуг

1. Юридична консалтингова компанія «САЛЕКС» (далі – «Юридична компанія») гарантує якісність надання юридичних послуг своїм комерційним ім’ям, діловою репутацією.

2. Юридична компанія підтверджує наявність належної кваліфікації, компетенції та можливості для надання послуг, зазначених на цьому сайті.

3. Юридична компанія є офіційно зареєстрованою з офісом за адресою: м. Київ, провулок Іпсилантіївський, 3, офіс. 2

4. Юридична компанія має публічні акаунти в соціальних мережах. Детальніше за посиланням Наші контакти.

5. Керівник і засновник компанії є публічною особою з багаторічним стажем роботи у сфері юриспруденції.

6. Ми гарантуємо, що нами буде вжито максимум зусиль на основі власних знань та досвіду для надання юридичних послуг Клієнту.

7. Виконання договору і відносини з Клієнтом здійснюватимуться так, щоб Клієнт був задоволений співпрацею з нами.

8. Під час виконання замовлення ми гарантуємо: надання коротких обґрунтованих відповідей на будь-які звернення своїх Клієнтів, проведення особистої зустрічі з Клієнтом в нашому офісі  для конфіденційних переговорів або усних консультацій, пов’язаних з юридичними послугами, усне роз’яснення стану виконання послуг, змісту й мети розроблених нами документів, стадії розгляду справи Клієнта судом чи іншою особою, результати виконання послуг. Обсяг пояснень буде достатнім для прийняття Клієнтом обґрунтованих рішень стосовно суті, стану й результатів виконання юридичних послуг.

9. При замовленні у нас послуги вважається, що Клієнт надав нам згоду на обробку персональних даних, а саме:

обробку персональних даних, переданих нам при замовленні, з первинних джерел у такому обсязі: відомості про освіту, професію, спеціальність та кваліфікацію, трудову діяльність, науковий ступінь, вчене звання, паспортні дані, дані про зареєстроване або фактичне місце проживання, біографічні дані, номери телефонів;

використання персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо їх обробки, в тому числі використання персональних даних відповідно до їх професійних чи службових або трудових обов'язків, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права на обробку персональних даних іншим суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними;

поширення персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо передачі відомостей про фізичну особу;

поширення персональних даних при переписці з клієнтом;

доступ до персональних даних третіх осіб, що визначає дії володільця персональних даних у разі отримання запиту від третьої особи щодо доступу до персональних даних, доступ суб'єкта персональних даних до відомостей про себе.

10. Пропозиції відвідувачів сайту та Клієнтів відносно надання юридичних послуг є керівництвом для прийняття нами рішень з приводу вдосконалення сервісу.

11. Строки, повноту надання послуг, їх якісність Юридична компанія забезпечує за допомогою автоматичних сервісів контролю керівництвом компанії, індивідуальної перевірки в разі необхідності, а також звернень Клієнтів до керівництва компанії.

12. Ми попереджуємо, що терміни розгляду документів Міністерствами та іншими органами й державними установами можуть бути збільшені відповідно до внутрішніх регламентів. Причина затримки може бути повідомлена нам на етапі отримання затримуваного документа.

13. Вартість послуг і бюджет витрат, пов’язаних зі справою Клієнта, є визначеними з клієнтом. Вказану суми не буде перевищено інакше, як за попередньо отриманою згодою Клієнта. Ми діятимемо, намагаючись забезпечити економічну ефективність витрат Клієнта на юридичні послуги.

14. Обрані засоби юридичної діяльності у момент надання послуг відповідатимуть законодавству.

15. Юридична компанія гарантує виконання Замовлення протягом строку, встановленого при його оформленні, за умов виконання клієнтом оплати, шляхом повного або часткового повернення коштів, сплачених в рахунок оплати вартості юридичних послуг, в випадках наявності вини працівників, а також за умови неякісності наданих юридичних послуг, способом, яким було здійснено Клієнтом оплату вартості юридичних послуг, або за домовленістю Сторін.

16. Зміст юридичних консультацій, роз’яснень, проектів заяв, договорів, інших документів правового характеру, наданих нами Клієнту відповідатиме нормам матеріального та процесуальному закону.

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук