Апостиль для Бельгії терміново

Термінове оформлення апостилю на документи для Бельгії

апостиль Бельгія

Апостиль для Бельгії + переклад документів

Україна була визнана як учасник Гаазької конвенції. Щоб використовувати українські документи, наприклад, в Бельгії, потрібно провести їх апостилювання.

Як взагалі проходить процедура підтвердження?

1. Штамп апостиль

Він проставляється або на оригіналі, або на офіційній нотаріальній копії. Апостиль проводити мають право тільки державні міністерства, ми ж організуємо оформлення замовлення та доставку по відповідним міністерствам, оскільки знаходимося в безпосередній близькості від них.

2. Переклад

Якщо потрібно перевести документи, в цьому може допомогти наш нотаріус, який робить відповідне нотаріальне підтвердження. До слова, при перекладі документ може завірятися у самого перекладача. Термін виконання перекладу становить 1 доба. Такий швидкий термін пов'язаний з тим, що ми наймаємо на роботу виключно висококваліфікованих і досвідчених фахівців. Після того, як документ був переведений, він оперативно передається нотаріусу, після чого - особисто Вам будь-якою зручною службою доставки.

3. Засвідчення від нотаріуса

Як вже говорилося раніше, після виконання перекладу документ отримує нотаріус. Навіщо це потрібно? Як мінімум для підтвердження автентичності та законності виконаної перекладачем роботи.

4. Другий штамп апостиль

Проставляється на оригіналі або офіційній нотаріальній копії після перекладу. Його ставлять 3 державні міністерства, а ми оформляємо замовлення і доставку по відповідним міністерствам.

Як замовити апостиль менш ніж за 5 хвилин:

1. Зателефонуйте за номером +38095 531 63 80 (Вайбер) або надішліть e-mail на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. Уточніть, який документ вам потрібно апостилювати і приблизний термін, коли вам потрібно отримати апостиль. Крім цього, вкажіть реквізити, необхідні для відправки поштою. Якщо ви не ознайомлені з цим переліком, ось він: країна, населений пункт, ПІБ, номер телефону одержувача.

Додаткове засвідчення в посольстві Бельгії: чи потрібне воно?

Відразу скажемо, що після внесення України до списку учасників Гаазької конвенції, завірення в цьому посольстві не потрібно.

Отримати готові документи (з апостилем і юридичним перекладом) можливо за допомогою наступних служб доставки: «Нова пошта», «DHL» (перший варіант найнадійніший, швидкий і, незважаючи на це, дешевий). За допомогою цих служб ви зможете отримати документи як на всій території України, так і за її межами (список країн ви можете уточнити в інтернеті за запитом «В які країни можлива доставка поштою DHL».)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук