Апостиль для Франції терміново

Термінове оформлення апостилю на документи для Франції

Апостиль Франція

Апостиль для Франції + переклад документів

Україна була визнана Францією, як учасник Гаазької конвенції. Що це означає для громадян? Тепер для того, щоб використовувати документи з України в Франції досить поставити апостиль.

Які документи потрібні для повного апостилювання?

1. Штамп апостилю

Цей штамп може ставитися тільки на оригіналі або на нотаріальній копії документа. Це робити вправі тільки такі міністерства, як: МЗС, Міносвіти або Мін'юст. Вибір міністерства визначається на основі наданого на апостиль документа.

2. Юридичний переклад

Франція повинна прийняти підтверджений українським нотаріусом переклад. Іноді кращим рішенням буде переклад і завірення у присяжного перекладача.

Термін перекладу у нас – 1 день. Така велика швидкість через те, що ми наймаємо на роботу тільки досвідчених фахівців з вищою спеціальною освітою.

3. Нотаріальне посвідчення

Щоб підтвердити справжність перекладу і легальність самого перекладача (і наявність у нього диплома) після виконання робіт документ відразу отримує завірення від нотаріуса.

4. Проставлення другого апостилю

Наприклад, Міносвіти робить апостиль на дипломах, атестатах і будь-яких інших офіційних документах, що стосуються освіти. Настійно рекомендуємо вам заздалегідь уточнити термін і вартість апостилю тому, що ці показники можуть варіюватися (як з нами зв'язатися – трохи нижче).

Як за кілька хвилин замовити апостиль?

Вам потрібно всього лише зателефонувати на 095 531 63 80 (Viber) або напишіть 

У повідомленні або дзвінку вкажіть назву документа, країну і реквізити для доставки поштою (країну, ПІБ, номер моб. телефон, місто і номер відділення пошти).

Як найкраще оформити переклад?

Якщо в посольство Франції потрібно передати документ з апостилем – ви можете замовити переклад у нас на французьку мову з нотаріальним посвідченням.

Чи потрібно робити підтвердження для Франції в посольстві?

- Відразу скажемо, що не потрібно. Після того, як Україну визнали як учасника Гаазької конвенції, запевнення в посольстві відвідуваною країни не потрібно.

Що робити, якщо ви перебуваєте не в Києві або не маєте можливості з'явитися в міністерства для апостилю?

Апостиль все одно буде проходити в столиці України тому саме тут знаходиться більшість міністерств, посольств та інших організацій. Ви можете звернутися в нашу фірму, адже ми відвідуємо потрібні міністерства для апостилювання щодня. Це обійдеться набагато дешевше і швидше, ніж проїзд до Києва і назад навіть їх прилеглих міст, не кажучи вже про далекі населені пункти або країни.

Отримати готові документи можна за допомогою служби доставки «Нова пошта» або DHL. Ці компанії доставляють документи не тільки по всій Україні, а й по всіх світових континентах.

 

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук