Апостиль для Німеччини терміново

Термінове оформлення апостилю на документи для Німеччини

Апостиль Німеччина

Апостиль для Німеччини + переклад документів

Україна стала учасником Гаазької Конвенції, а це значить, що для використання будь-яких документів за межами України досить лише провести їх апостилювання. До слова, апостиль - легалізовані документів (завірених нотаріусом копій) для використання їх за межами країни.

Як роблять апостиль для Німеччини?

1. Проведення самого апостилю

Апостиль ставиться як на оригінал документа, так і на його офіційну нотаріальну копію. Проводять цю процедуру виключно три міністерства, в залежності від документа, ми організовуємо супровід в міністерстві, приймаємо та відправляємо документи клієнту і, за бажанням клієнта, робимо юридичний переклад.

Не важливо, чи робите ви апостиль свідоцтва про народження, шлюб, диплома або атестата, апостилю підлягають практично всі офіційні українські документи.

2. Переклад документів

Зазвичай, в нашій фірмі переклад виконується рівно 1 день. Чому так швидко? Справа в тому, що наші перекладачі приступають до виконання перекладу навіть практично відразу. Робочий день у перекладача не фіксований. На роботу ми наймаємо, до речі, тільки досвідчених і висококваліфікованих фахівців з кількома вищими і спеціальними освітами.

3. Засвідчення нотаріусом

Після того, як був виконаний переклад, документи передаються нотаріусу для їх засвідчення. Це потрібно, щоб підтвердити справжність перекладу і легальність самого перекладача. Найчастіше завірення ставиться в той же день, що і сам готовий документ. Стосується всіх офіційних мов країн Гаазької конвенції.

За допомогою цієї інструкції ви зможете всього за 10 хвилин замовити апостиль (і переклад за бажанням) для Німеччини:

1. Зайдіть в додаток Viber, зателефонуйте за номером +380955316380 

2. Скажіть, який документ вам потрібно апостилю вати, і приблизний термін, коли вам потрібно отримати апостиль. Крім цього вкажіть реквізити, необхідні для відправки поштою. Якщо ви не ознайомлені з цим переліком, ось він: ПІБ, номер телефону одержувача, країна, населений пункт.

Чи потрібно проводити додаткове завірення?

Варто сказати, що додаткове завірення не потрібно тому, що Україна є членом Гаазької конвенції.

Що робити, коли ви знаходитесь не в Києві, немає можливості самим оформляти документи для Німеччини?

Ще один момент: швидше за все, ви знаходитесь не в Києві, або взагалі за кордоном. В такому випадку, набагато дешевше і менш затратно буде звернутися до спеціалізованої фірми. Після цього за допомогою служби «Нова пошта» буде проведена доставка на території України, та за її межі завдяки DHL.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук