Стягнення заборгованості

Стягнення заборгованості по м. Київ та Україні

Вам потрібна допомога по стягненню заборгованості? Наша компанія працює з фізичними і юридичними особами в сфері стягнення боргів. Допоможемо зберегти Ваш час і нерви.

Стягнення заборгованості за договорами

Надаємо комплексні юридичні послуги зі стягнення заборгованості за договорами (поставки, підряду, купівлі-продажу, оренди та інших). Боржник за договором – це нерідко бізнес-партнер. Йому потрібно допомогти зрозуміти, що повернення коштів без стягнення вигідне не тільки кредиторові, але і боржнику, щоб уникнути арешту рахунків, активів, додаткових штрафів, судових витрат, а також репутаційних ризиків. Витрати на юридичні послуги в судовому порядку також підлягають відшкодуванню боржником.

Стягнення дебіторської заборгованості

Процедура стягнення дебіторської заборгованості являє собою складний і трудомісткий процес, що вимагає наявності спеціальних навичок досвіду й зв'язків. Головний успіх у стягненні заборгованості – це не одержання судового рішення, а наявність активів у боржника. Тому, перед подачею претензії, позовної заяви ми проводимо комплекс заходів щодо пошуку активів та їх аналізу.

Стягнення заборгованості через суд

Успіх у судовому стягненні заборгованості забезпечується за рахунок правильного складання позову, який має відповідати нормам матеріального й процесуального права. Відповідно до чинного законодавства, крім основної суми стягненню підлягає сума інфляційних витрат за весь період, пеня та 3 % річних. Під час судового розгляду можна вирішити питання без стягнення шляхом укладання мирової угоди.

Стягнення на етапі виконавчого провадження

Наша практика свідчить, що взаємодія з державними виконавцями й контроль за їх діяльністю при процедурі стягнення суттєво скорочують терміни виконання судового рішення. Для гарантованого стягнення заборгованості ми простежимо, щоб державний виконавець здійснив заходи щодо:

  • пошуку майна боржника;
  • наклав арешт на нього;
  • реалізував майно;
  • а також вжив усіх необхідних заходів для стягнення заборгованості.

Вартість наших послуг визначається індивідуально й залежить від суми заборгованості, періоду її існування, обсягу послуг (необхідні тільки певні дії – підготувати претензію, подати позов або весь комплекс послуг зі стягнення заборгованості).

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук