Наша команда

Наша команда

Олександр Слободян, Директор компанії 

В юриспруденції з 2002 року (державні закупівлі, договірне право, інвестиційне право, корпоративне право, правовий консалтинг, корпоративні фінанси, інвестиційні проекти, цінні папери).

Працюючи в концерні "Укрпромінвест" (П. Порошенко), Олександр займався корпоративними фінансами і корпоративним управлінням концерну.

У групі «Донецьксталь» (В. Нусенкіс) з 2007 по 2009 роки відповідав за правове забезпечення діяльності КУА «Кредитпром-Капітал», пайових інвестиційних фондів, афілійованих компаній нерезидентів і дочірніх структур. Супроводжував інвестиційні проекти групи (пряме і венчурне інвестування, будівництво та ін.).

У Державному агентстві інвестицій та управління національними проектами координував роботу регіональних центрів інвестицій та розвитку.

У 2013 році створив юридичну консалтингову компанію «САЛЕКС».

У 2013 році захистив дисертацію на тему «Цивільно-правове регулювання управління пайовим інвестиційним фондом» в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України.

Олександр Слободян брав участь в розробці нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку і Державного агентства інвестицій та управління національними проектами, готував до другого читання Закон України «Про інститути спільного інвестування» від 05.07.12. №5080-VI.

Автор близько100 публікацій в ділових і наукових виданнях з права, інвестицій, фінансових ринків, цінних паперів, співавтор двох монографій. 

Олександр є членом Громадських організацій «Вінничани у Києві» та «Вінницьке земляцтво».

Юрист Мельник Володимир Васильовичко

Досвід у сфері юриспруденції з 2014 року.

У 2015 році  отримав кваліфікацію магістр права за спеціальністю «Правознавство» у Відкритому міжнародному університету розвитку людини «Україна».

З 2016 р. розпочав працювати в Юридичній консалтинговій компанії «Салекс».

Володимир спеціалізується в галузі корпоративного права. До сфери його компетенції також входить правовий супровід взаємовідносин клієнтів із органами державної влади, супровід державних закупівель, судове представництво інтересів клієнта. 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук