Апостиль для Чехії терміново

Термінове оформлення апостилю на документи для Чехії

Апостиль Чехія

Апостиль для Чехії + переклад документів

Україна довгий час є учасником Гаазької конвенції, тобто, щоб використовувати наші документи в будь-якій країні Гаазької конвенції (туди входять аж 135+ країн світу!), досить провести їх апостиль.

Як взагалі проходить процедура засвідчення?

1. Безпосередній апостиль

Він проставляється або на оригіналі, або на офіційній нотаріальної копії документів. Для Чехії апостиль потрібен не завжди. Апостиль проводити мають право тільки державні міністерства, ми ж - організуємо оформлення замовлення апостиля та доставку по відповідним міністерствам тому знаходимося в безпосередній близькості від них.

Документи можуть бути самі різні: свідоцтво про народження, атестати, свідоцтва про шлюб, дипломи та інші.

2. Юридичний переклад

Термін виконання перекладу 1 доба. Такий швидкий термін пов'язаний з тим, що ми наймаємо на роботу виключно висококваліфікованих і досвідчених фахівців, які мають вищу і спеціальну освіту. Після того, як документ був переведений, він відправляється до нотаріуса для засвідчення, після чого – особисто вам будь-якою зручною службою доставки.

3. Нотаріальне посвідчення

Як вже говорилося раніше, після виконання перекладу документ відправляється до нотаріуса. Навіщо це потрібно? Як мінімум для підтвердження автентичності та законності виконану перекладачем роботи.

 

Інструкція по замовленню апостилю для Чехії

1. Зателефонуйте або пишіть за номером 0955316380 (Вайбер) або надішліть електронного листа на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. Уточніть назву документа для проведення, бажаний термін отримання вами готової роботи і дані, за якими ми зможемо відправити вам готові документи поштою. Якщо вам важливо знати потрібний перелік заздалегідь, будь ласка, ось він: назва міста або населеного пункту, номер відділення пошти, ПІБ, і ваш (одержувача) номер мобільного телефону.

Для чого потрібно додаткове завірення для Чехії в посольстві в Україні?

Насправді додаткове завірення посольством не потрібно, це пов'язано з визнанням України як учасника Гаазької конвенції.

Але як бути, якщо ви перебуваєте не в Києві або за кордоном, або у вас немає можливості потрапити туди?

У такому випадку достатньо лише звернутися в спеціальну фірму.

Ціна, до речі, набагато дешевше проїзду до Києва та назад.

Готові документи можна отримати за допомогою будь-якої служби доставки. Ми все організуємо. Вам залишиться лише забрати документи з Нової пошти або DHL як в будь-якій точці України, так і в будь-якій точці світу.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук