Довідка про зміну вартості державної закупівлі

Оформлення довідки про зміну вартості закупівлі

Довідка про зміну ціни закупівлі

Що таке довідка про зміну вартості предмета закупівлі?

У зв’язку з коливанням цін на ринку товарів, робіт і послуг виникає необхідність у внесенні змін до договору про закупівлю між замовником і учасником. Для перегляду очікуваної вартості закупівлі потенційному учаснику держзакупівлі необхідно надати замовнику довідку компетентного державного органу з підтвердженням рівня середньоринкової вартості.

Довідка про рівень цін  – це інформація щодо рівня цін на товари на певному ринку на певну дату.

Однією з передумов зміни істотних умов договору є підвищення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10%. Таке підвищення може здійснюватися незалежно від того, чи було внесено застереження до договору про закупівлю, оскільки Закон «Про публічні закупівлі» має вищу юридичну силу.

Відповідно до  роз’яснення Мінекономрозвитку «Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю» від 07.04.15. №3302-05/11398-07 у залежності від коливання ціни товару на ринку, сторони протягом дії договору про закупівлю можуть вносити зміни декілька разів в частині ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків кожного разу з урахуванням попередніх змін, внесених до нього, сукупність яких може перевищувати 10 відсотків від ціни за одиницю товару, визначеної сторонами на момент укладання договору про закупівлю та за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі, і виконати свої зобов’язання відповідно до такого договору з урахуванням зазначених змін.

Як внести зміни до договору державної закупівлі у зв’язку з коливанням цін

Внесення цих змін має бути обґрунтованим та документально підтвердженим. Учасник має надати замовнику закупівлі документ, який би обґрунтував причину підвищення ціни (довідку компетентного органу щодо обґрунтованості підвищення ціни).

Після отримання довідки про зміну ціни закупівлі тендерний комітет або уповноважена особа замовника приймає рішення про збільшення ціни за одиницю товару.

Після цього між сторонами договору про закупівлю укладається додаткова угода про внесення змін до істотних умов договору, а саме – зміна ціни за одиницю товару в межах 10%.

Термін оформлення довідки про зміну вартості закупівлі

В звичайному режимі термін оформлення довідки, зазвичай, становить  2-4 роб. дні, в терміновому – 1 день. Термін виконання залежить від складності пошуку інформації і може змінюватись.

Як замовити довідку про зміну ціни держзакупівлі

Для замовлення довідки телефонуйте (044) 232-86-42 та надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі дані:

  • найменування товару, роботи або послуги;
  • бажану дату отримання документу;
  • при доставці довідки по Україні реквізити доставки Новою поштою (назва населеного пункту, № відділення, ПІБ і моб. тел. отримувача).
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Коментарі  

# Михайло 03.11.2017, 13:36
Скільки часу необхідно на виготовлення довідки компетентного державного органу з підтвердженням рівня середньоринкової вартості щодо коливання цін на вугілля марки ДГР 0-200? та скільки така довідка коштуватиме?
Відповісти

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук