Апостиль для Туреччини терміново

Термінове оформлення апостилю на документи для Туреччини

апостиль Туреччина

Апостиль для Туреччини + переклад документів

Україну визнали, як повноцінного учасника Гаазької конвенції, а це значить, що для використання українських документів в країнах цієї спільноти досить провести апостиль юридичних паперів.

Які етапи доведеться пройти для повного апостилювання?

1. Штамп апостиль

Цей штамп може ставитися на оригінали або на нотаріальної копії. Це робити в праві тільки такі міністерства, як: МЗС, Міносвіти або Мін'юст. Вибір міністерства визначається на основі наданого на апостиль документа. Наприклад, Міністерство освіти робить апостиль на дипломах, атестатах і будь-яких інших офіційних паперах, що стосуються освіти. Настійно рекомендуємо вам заздалегідь уточнити термін і вартість апостилю, бо ці показники можуть варіюватися (про те, як з нами зв'язатися – трохи нижче).

2. Юридичний переклад

Туреччина приймає підтверджений українським нотаріусом переклад. У виняткових випадках найкращим рішенням буде переклад і завірення у присяжного перекладача. Термін перекладу 1 робочий день. Така велика швидкість через те, що ми наймаємо на роботу досить досвідчених фахівців з вищою спеціальною освітою.

3. Нотаріальне посвідчення

Щоб підтвердити справжність перекладу, а також легальність самого перекладача (і наявність у нього диплома), після виконання робіт документ відразу отримує запевнення від нотаріуса.

Як замовити апостиль менш ніж за 10 хвилин:

Зателефонуйте за номером 095 531 63 80 (Viber) або надішліть E-mail на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Уточніть документ, який потрібно апостилювати. Крім цього, потрібні дані для доставки поштою по Україні або за кордон (ПІБ, номер телефону одержувача, населений пункт / місто, номер відділення).

Поширені запитання:

Чи потрібно додаткове завірення в посольстві Туреччини?

Ні не потрібно. Це пов'язано з тим, що з недавнього часу Україна стала учасником Гаазької конвенції, як вже було сказано на початку статті.

Для чого потрібні фірми, якщо можна самому піти в міністерство?

В принципі, можна, якщо ви живете в Києві. Але навіть в цьому випадку доведеться їздити в пошуках потрібних міністерств як мінімум 2 рази – віддати на апостиль і отримати їх назад. Ми ж зробимо все за вас за невелику плату.

Після того, як апостиль буде готовий, ми надішлемо готове замовлення вам Новою Поштою. Після цього ви зможете отримати документи в обраному заздалегідь відділенні Нової пошти.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук