Олександр Слободян

Інформація про автора:

Слободян Олександр Анатолійович, Директор Юридичної консалтингової компанії "Салекс",

доктор філософії у галузі права

Досвід роботи:

Працюючи в концерні "Укрпромінвест" у П. Порошенка з 2005 року, Олександр займався корпоративними фінансами і корпоративним управлінням концерну.

У групі «Донецьксталь» з 2007 по 2009 роки відповідав за правове забезпечення діяльності КУА «Кредитпром-Капітал», пайових інвестиційних фондів, афілійованих компаній нерезидентів і дочірніх структур. Супроводжував інвестиційні проекти групи (пряме і венчурне інвестування, будівництво та ін.).

У Державному агентстві інвестицій та управління національними проектами координував роботу регіональних центрів інвестицій та розвитку.

У 2013 році захистив дисертацію на тему «Цивільно-правове регулювання управління пайовим інвестиційним фондом» в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України.

Олександр Слободян брав участь в розробці нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку і Державного агентства інвестицій та управління національними проектами, готував до другого читання Закон України «Про інститути спільного інвестування» від 05.07.12. №5080-VI.

Був членом Комітету з питань спільного інвестування Асоціації «Фондове партнерство» та правової секції Української асоціації інвестиційного бізнесу.

Автор близько 100 публікацій в ділових і наукових виданнях з права, інвестицій, фінансових ринків, цінних паперів. Співавтор двох юридичних монографій «Цивільне законодавство України в контексті розвитку Європейського приватного права» та «Юридические препятствия в реализации прав и законных интересов: проблемы теории и практики».

Автор блогів на таких популярних ресурсах як korrespondent.net, lb.ua, business.ua, minfin.com.ua, liga.net, ubr.ua, investfunds.ua та інших.

Олександр є членом Громадських організацій «Вінничани у Києві»,  «Вінницьке земляцтво», Громадської спілки «Українське об'єднання ринків капіталу» (UCMA).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2021. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук