Купівля-продаж компанії з управління активами

Потрібна компанія з управління активами? У нашій базі є готові куа на продаж, куа з венчурним піф, куа з кіф. Вам обирати – реєструвати куа з піф 5 місяців чи купити готову куа за 1 день. Не втрачайте часу, а починайте працювати вже зараз з юристами, які зроблять процес придбання чи продажу простим, зрозумілим і приємним:

Купити нову куа

Час – гроші. Вам знайома ця істина? В українських реаліях ліцензування складно самостійно отримати ліцензію на здійснення певних видів підприємницької діяльності. Купуючи куа з ліцензією, Ви одержуєте готовий інструмент для бізнесу. Готова куа має:

  • сформований статутний капітал (не менше 7 млн. грн.);
  • номінального директора та трьох сертифікованих фахівців;
  • статус члена саморегулівної організації (УАІБ);
  • ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на управління активами;
  • свідоцтво про включення до реєстру фінансових установ;
  • відкритий розрахунковий рахунок у банку.

Купити нову КУА з ПІФ або КІФ

Якщо Ви переглядаєте цю сторінку, то, можливо, хочете купити компанію з управління активами, купити куа з піф або подали пошуковий запит – куплю куа, продам куа. Купівля куа потребує детального аналізу господарської діяльності. Ми допоможемо провести перевірку діяльності куа в органах влади, щоб мінімізувати в майбутньому пред'явлення до компанії яких-небудь вимог чи штрафних санкцій. З цією метою проводиться юридичний і бухгалтерський аудит, який виявляє існуючі або потенційні ризики в діяльності;

Ми також надаємо послуги щодо реєстрації КУА та ПІФ.

Продати куа

КУА не приносить прибутку, стає непотрібним баластом, пропало натхнення здавати порожні звіти в Комісію та платити регулярні платежі в УАІБ? Звичайно, можна ліквідувати КУА, що потребує чимало часу і грошей. А можна звернутися в Юридичну консалтингову компанію «Салекс». Ми знайдемо покупця на куа, куа з піф, куа з кіф, а також здійснимо правовий супровід переоформлення корпоративних прав. За день Ви позбудетеся куа, ще й заробите на цьому;

Продати КУА з ПІФ або КІФ

Вирішили продати КУА з фондами поки термін  дії ліцензії не минув? Ми знайдемо на неї покупця. Наша компанія займається пошуком покупців на фінансові компанії. Вам потрібно буде лише підписати в нотаріуса документи й отримати гроші від покупця. Усе інше довірте юристам, які забезпечать супровід продажу куа. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Коментарі  

# Анатолий 03.07.2017, 21:35
Купим КУА+ПИФ
Відповісти

Контакти

м.Київ, пров. Іпсилантіївський, 3

  • dummy(044) 232-86-42

  • dummy (093) 465-97-79

  • dummy (095) 531-63-80

  • dummy office@salex-lcc.com.ua

Підписатись на новини

Введіть email і ми відправимо Вам більше інформації

© 2013 - 2022. Юридична консалтингова компанія "САЛЕКС"

Пошук