Оскарження державних закупівель

Оскарження державних закупівель

Запропонували найкращі умови на тендер, але виграв конкурент з вищою ціною та гіршими умовами? Ваша тендерна пропозиція відхилена з надуманих причин, хоча її складали дуже досвідчені фахівці?

Досить часто на державних закупівлях пропозиції добросовісних учасників відхиляються, а «свої» фірми одержують вигідні замовлення. Якщо Ви з тих підприємців, хто у держзакупівлях готовий боротись до останнього, то ми в цьому допоможемо. Адже відповідно до законодавства оскарження тендеру з метою призупинення процедури держзакупівлі передбачає зупинення всіх дій і рішень замовника щодо закупівлі, крім тих, що спрямовані на усунення порушень у скарзі. При цьому під час процедури оскарження забороняється укладення договору держзакупівлі.

Оскарження результатів тендеру

Як свідчить практика, спочатку скаргу на дії замовника держзакупівель розглядають досвідчені фахівці замовника або державних органів, які шукають підстави для її відмови. Тому вкрай необхідно виконати всі формальності, передбачені законодавством, через невиконання яких відхиляють скаргу. Скарга має відповідати вимогам законодавства та тендерній практиці.

Ми забезпечимо повний або частковий супровід процедури оскарження державних закупівель, а саме:

  • усне та письмове консультування учасника;
  • підготовка та подача скарг до замовника та АМК України,
  • подача заяв у НАБ, ДПІ, КРУ та правоохоронні органи;
  • супровід розгляду скарг та заяв замовником, АМК та іншими органами влади.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар