Довідка про банкрутство для тендеру

Довідка про банкрутство

Що таке довідка про банкрутство?

Довідка про банкрутство засвідчує відсутність, наявність інформації в державному реєстрі. Довідка по банкрутству надається юридичним і фізичним особам-підприємцям. Існують повна і скорочена довідка. Вони відрізняються обсягом інформації.

Довідка про банкрутство може бути потрібна для:

 • участі в тендері;
 • судових справ;
 • проведення перевірки

Найчастіше довідку замовляють у нас для участі в держзакупівлях. Довідка про банкрутство є необхідною умовою участі в торгах. Це передбачено ст. 17 Закону "Про державні закупівлі", згідно з якою замовник має право не допустити фізичну, юридичну особу до процедури закупівлі, якщо щодо них порушено справу з банкрутства. При  відсутності  довідки про банкрутство, наявності відомостей про те, що суб'єкт значиться в реєстрі банкрутів, в праві на участь в торгах буде відмовлено. Дана довідка спочатку може надаватись у довільній формі у складі тендерної пропозиції.

Іноді при розгляді судової справи може знадобитися документальне підтвердження, що фірма, людина не є банкрутами.

Довідка по банкрутству може також знадобитись при укладенні угод, коли перевіряється перебування бізнесу в процедурі банкрутства.

Як оформити довідку щодо банкрутства онлайн

Просто - потрібно лише повідомити нам за тел. (044) 232-86-42, емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • код ЄДРПОУ чи код платника податків;
 • дату оформлення довідки;
 • ваш контактний телефон.

За реєстраційними даними здійснюється пошук в єдиному державному реєстрі. Якщо особа не знаходиться в базі, видається довідка, що відомості щодо банкрутства відсутні.

Термін оформлення та дії довідки про банкрутство

Досить часто довідка банкрутства має певний термін дії. Замовник торгів може визначити у тендерній документації період дії, наприклад, йому потрібна довідка, оформлена не раніше дати публікації про держзакупівлю.

Стандартна процедура перевірки на наявність або відсутність банкрутства займає 1 день. Якщо довідка необхідна терміново, то можна замовити послугу термінового оформлення довідки про банкрутство. За необхідності ви можете отримати її протягом декількох годин з моменту подачі нам заявки.

Вартість

 Термін оформлення 

250 грн.  

 протягом 3 годин

Гарантуємо, що ми вчасно оформимо довідку банкрутства з Мінюста.

Оформимо довідку про банкрутство в Києві та інших регіонах

Ви також можете скористатися нашими послугами в м. Вінниця, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Рівне, Івано-Франківськ, Кіровоград, Житомир, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Ужгород, Черкаси, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів та областях.

Для оформлення заявки на отримання довідки про банкрутство не потрібно приїжджати в наш офіс. Подайте заявку за допопомогою телефону чи електронної пошти.

Ми пропонуємо вибір форми оплати: готівковий і безготівковий розрахунок.

Чому краще оформляти довідку про банкрутство у нас

Переваги співпраці з нашою юридичною компанією:

 • безкоштовно надамо консультацію щодо необхідності оформлення довідки, особливостей процедури її видачі;
 • можна не відвідувати наш офіс, подайте заявку в телефонному режимі;
 • за необхідності оформимо довідку протягом двох-трьох годин;
 • після надання інформації з боку клієнта не потрібно додаткових дій;
 • доставимо довідку банкрутства в будь-яку точку України;
 • доступна вартість наших послуг;
 • зручна форма оплати.

Цінуєте свій час і вже зараз потрібна довідка про банкрутство? Звертайтеся – оформимо!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1