Довідка про відсутність заборгованості

Вам терміново потрібна довідка щодо відсутності заборгованості перед бюджетом або інші документи на тендер?

Що таке довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів

Цей документ видається органами Державної фіскальної служби на підставі поданої платником податків заяви. Заява на отримання оформляється з посиланням на відповідний правовий акт і обовязковим зазначенням найменування того підприємства, установи чи організації, куди платником податків буде подаватись довідка. Наприклад, якщо довідка потрібна для участі в державних закупівлях, то в заяві потрібно вказати найменування замовника держзакупівлі.

У довідці зазначається інформація щодо заборгованості перед бюджетом у субєкта господарювання. На даний час довідка оформляється у паперовому форматі, в перспективі в Україні планується впровадити електронний формат.

Як і куди подавати заяву про видачу довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів

Заява подається в державну податкову інспекцію за місцем реєстрації платника податків, тобто, якщо фірма зареєстрована в Києві, то податкова в Дніпрі таку довідку не видасть.

Також можна подати заяву через спеціальні програми (Медок, Соната та ін.) При цьому, якщо у заяві поставити відмітку «отримання довідки в електронному вигляді» – квитанція № 1 не прийде, оскільки центральний шлюз ДФС цю заяву не побачить. Тому слід зазначати, що потрібна довідка в паперовому вигляді, тоді приходить квитанція №1 про отримання.

Як замовити довідку з відсутність заборгованості з податків і зборів онлайн, не виходячи з офісу?

Телефонуйте (044) 232-86-42 і надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • найменування і код ЄДРПОУ юрособи або ПІБ та ідентифікаційний номер фізособи-підприємця;
  • свій контактний телефон;
  • бажану дату отримання.

Вартість

(грн.)

Термін

(роб. дні)

  вартість уточнюйте

 1-2

400 

5-6

Кому потрібна довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів

Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів, як правило, необхідна для участі у держзакупівлях та при перевірці контрагентів. Також довідка може бути потрібна в окремих ситуаціях, наприклад при відкритті в уповноваженому банку рахунка для банків-кореспондентів в національній чи іноземній валюті (оформляється з податкового органу, у якому клієнт зареєстрований платником податків і в нього немає заборгованості перед бюджетом).

Строки видачі та дії довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів

Податкова приймає рішення щодо видачі довідки у 5 термін з дня подання заяви встановленої форми. За наявності у підприємства чи фізособи-підприємця податкового боргу навіть в розмірі 1 копійка податкова надає лист у довільній формі з відмовою у видачі довідки. Якщо ми подаємо запит на довідку, то можемо одразу дізнатись, чи є заборгованість у клієнта. Ми можемо допомогти подати заяву при наявності заборгованості, при умові, що клієнт оперативно погасить заборгованість, і ми отримаємо довідку, в якій буде зазначено, що заборгованість відсутня.

Довідка про відсутність заборгованості діє 10 календарних днів, що в ній і зазначається. 

Чи допустять до торгів учасника, в якого відсутня довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом

Відповідно до ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі і відхилити тендерну пропозицію учасника, якщо такий учасник має заборгованість із сплати податків і зборів, тобто обов’язкових платежів. Отже, у будь-якому випадку учасник має надати замовнику документ, що підтверджує наявність (відсутність) у нього заборгованості.

Переваги роботи з нами:

  • у нас можна безкоштовно отримати консультацію щодо необхідності отримання тої чи іншої довідки;
  • приймаємо замовлення дистанційно в телефонному режимі;
  • маємо можливість перевірити наявність заборгованості в платника податків;
  • для учасників державних закупівель також можемо терміново оформити довідку на відсутність корупційних правопорушень, довідку з відсутності судимості, довідку про банкрутство та інші документи;
  • ми зацікавлені у довготривалій співпраці, тому у нас доступна вартість послуг.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар

Коментарі  

# Андрій 19.06.2018, 21:43
потрібна довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів
Відповісти
# ДовикаВасилий 14.09.2017, 11:17
Здравствуйте. Нужна Справка про отсутствие долгов по налогам. Частное предприятие с 2005 года, Киево-Святошинский район, Киевская область. Желательно, срочно. Спасибо. С уважением, Василий
Відповісти
# RE: Довідка про відсутність заборгованостіЯрослава 11.01.2017, 15:39
Для участі в тендері нам потрібні довідка про відсутність заборгованості з податкової, довідка про відсутність банкрутства, судимості в службової (посадової) особи та не притягнення нашого директора за корупційні правопорушення. Як швидко можете зробити ці довідки. знаходимось в Києві, підприємство має київську реєстрацію ???
Відповісти
# RE: Довідка про відсутність заборгованостіОлександр Слободян 12.01.2017, 09:52
Ярослава!
Можемо оформити за 1 день довідки на тендер.
Для оформлення замовлення надсилайте нам:
- скан паспорта і кода директора;
- код і назву підприємства;
- бажану дату оформлення довідок;
- контактний телефон.
Відповісти