Блоги (UA)

Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» надає  будь-якій фізичній чи юридичній особі право отримати інформацію про зареєстровані права на своє або чуже нерухоме майно та їх обтяження, які містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У Державному реєстрі прав реєструються речові права та їх обтяження на земельні ділянки, а також на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а саме: підприємства як єдині майнові комплекси, житлові будинки, будівлі, споруди, а також їх окремі частини, квартири, житлові та нежитлові приміщення.

Що таке витяг з реєстру нерухомого майна?

Інформаційна довідка (витяг) з державного реєстру речових прав на нерухому майно може знадобитись для оцінки своїх ризиків при вчиненні правочинів щодо нерухомого майна. Документ допоможе дізнатися про існування, зміну чи припинення обтяжень нерухомого майна, звернені стягнення предмету обтяження та іншу інформацію.

Наприклад, можна перевірити обтяження на квартиру чи інше нерухоме майно.

Інформація з Державного реєстру прав надається без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора прав на нерухоме майно.

Надання довідки забезпечується за допомогою програмних засобів шляхом здійснення  пошуку відомостей про зареєстровані обтяження, завантаження та перегляду витягу в електронній формі із можливістю подальшого використання, у тому числі друку.

Хто може отримати у нас витяг з реєстру нерухомого майна щодо свого або чужого майна?

Надаємо витяги:

 • фізичним особам;
 • юридичним особам та їх представникам (без пред’явлення нам довіреності).

За якими критеріями ми здійснюємо пошук в реєстрі?

Пошук здійснюється за одним із критеріїв:

 • за адресою;
 • за реєстраційним номером об'єкту нерухомості;
 • за кадастровим номером земельної ділянки;
 • пошук відомостей за ідентифікаційними даними фізичної особи або юридичної особи.

Як за 5 хвилин замовити витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна онлайн, не виходячи з дому чи офісу?

Для отримання документу телефонуйте (095) 531-63-80 та напишіть на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • що вам потрібен витяг;
 • один із вищезазначених критеріїв пошуку в реєстрі, наприклад, назву та код ЄДРПОУ юридичної особи;
 • свій мобільний контактний телефон для уточнення замовлення.

Вартість та термін оформлення

Ціна

 Термін оформлення

150 грн.

 1 робочий день

За надання інформації з держреєстру ми сплачуємо адміністративний збір (плата за витяг), розмір якого вже включено у вартість наших послуг

В яких регіонах України ми працюємо

Допоможемо отримати документ за кордоном та в Україні  (м. Київ, Одеса, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Вінниця, Кропивницький, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон, Чернігів, Черкаси, Житомир, Полтава, Суми, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Чернівці та інших населених пунктах.

Інформація з Державного реєстру прав містить актуальні на дату та час надання відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, наявні в ньому, а також відомості з Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та Державного реєстру іпотек, які є архівною складовою частиною Державного реєстру прав, або відомості про відсутність зареєстрованих речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Інформація з Державного реєстру прав надається незалежно від місцезнаходження нерухомого майна

Інформаційна довідка буде містити таку інформацію:

 • об’єкт нерухомого майна та його адреса;
 • підстава виникнення права власності;
 • форма власності та розмір частки;
 • прізвище, ім’я, по-батькові власника/власників ( крім реквізитів документа, що посвідчує особу та реєстраційного номера облікової картки платника податку );
 • інформація про реєстрацію іншого речового права (наявність/відсутність);
 • інформація про державну реєстрацію іпотек (наявність/відсутність);
 • інформація про державну реєстрацію обтяжень (наявність/відсутність).

Якщо нерухомість відсутня, то у витягу буде зазначено, що за вказаними параметрами запиту в Державному реєстрі нерухомого майна  інформація відсутня.

 

 

Заборона виїзду за кордон

Кому тимчасово обмежують виїзд з України:

 • людям, обізнаним з відомостями, котрі становлять держтаємницю;
 • особам, щодо яких було застосовано запобіжні кримінально-правові заходи;
 • засудженим за злочин;
 • тим, хто ухиляється від зобов’язань за судовими рішеннями, рішенням інших держорганів, їх посадових осіб;
 • людям, які перебувають під адміннаглядом Нацполіції.

Основні причини заборон для виїзду за межі країни:

 • борги по аліментам;
 • непогашений кредит;
 • штрафи за комунальні послуги;
 • несплата штрафів за порушення дорожнього руху;
 • невиплата заробітної плати керівником юридичної особи;
 • податковий борг.

Якщо такі можуть бути, то перед плануванням відпуски чи відрядження за кордон, краще перевірити інформацію про себе у «stop-листі» прикордонників, щоб не ризикувати закінчити свою поїздку на кордоні.

Як можна було перевірити онлайн заборону виїзду

Ще в 2017 році в громадян була можливість подати запит онлайн в електронній формі на сайті Державної прикордонної служби України (ДПС), яка веде список осіб, яким заборонено виїзд за кордон.

2018 й 2019 року цей реєстр не працює, виходячи з положень Закону “Про захист персональних даних”. Натомість подаються  письмові запити засобами поштового зв’язку або ж особисто в Києві в громадську приймальню ДПС. Відповіді від цього органу також в письмовому вигляді.

Як за 5 хвилин онлайн замовити офіційну довідку про відсутність обмежень на перетин державного кордону?

1. Телефонуєте (044) 232-86-42;

2. надсилаєте на емейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі дані:

 • копію паспорту (1, 2, 3, 4 сторінки та сторінку «прописки») або ID картку + витяг з демографічного реєстру;
 • свій мобільний телефон;
 • реквізити доставки (населений пункт, № відділення Нової пошти, ПІБ, моб. отримувача).

Форма та зміст заяви про відсутність тимчасових обмежень щодо перетинання державного кордону

Відповідно до законодавства ми подаємо звернення до прикордонників за спеціально встановленою формою із зазначенням певних реквізитів, як того вимагає Головний центр обробки спецінформації ДПС. Від Вас потрібна лише фото або скан копія паспорту на наш емейл або Вайбер.

Чи можливо виїхати за кордон, маючи борги за аліментами?

Найпоширенішими на практиці є ситуації заборони виїзду неплатників аліментів і боржникам банків. За даними Мінюсту в Україні близько 100 тис. осіб мають заборону на виїзд за кордон, бо не сплачують аліменти. Справа в тому, що свого часу  П. Порошенко підписав Закон щодо посилення захисту прав дітей на належне утримання, в тому числі аліменти, що вдосконалило порядок стягнення в примусовому порядку заборгованості з аліментів. Закон запровадив низку заборон й обмежень по відношенню до осіб, котрі не платять аліменти.

Тепер за наявності заборгованості по аліментам, коли її розмір перевищує платежі за певну кількість місяців, виконавці своїми рішеннями встановлюють тимчасові обмеження на право виїзду з України до погашення аліментної заборгованості у повному обсязі. Ця заборона відбується без рішення суду. Однак, коли аліменти оплачені, обмеження будуть переглянуті.

Поради юристів боржникам банків для виїзду за кордон

Заборона на виїзд з нашої країни можлива виключно в судовому порядку за зверненням виконавця, коли в судовому засіданні буде доведено, що позичальник дійсно ухиляється від сплати. Але, як показує практика, наші суди не завжди сумлінно дотримуються встановлених для них норм. «Ухилення» також є оціночним поняттям, не визначеними на законодавчому рівні, тому встановлюється в кожному випадку окремо.

Разом з тим, якщо людина має кредит та іноді допускає незначну прострочку, то в цьому випаду заборона на виїзд навряд чи буде встановлена.

Інша справа, коли існує судове рішення про стягнення заборгованості, людині надходили листи від державного (приватного) виконавця, і суд вправі встановити таку заборону. Справа розглядається лише за участю виконавця, без викликів, повідомлень сторін, інших заінтересованих осіб.

Заборона виїзду за кордон із-за штрафів за порушення водіями правил дорожнього руху

Подібні випадки трапляються рідше. Сума штрафів, зазвичай, становить від кількох тисяч гривень. Причому на кордоні таких людей на затримують, а лише не пускають далі або відправляють додому.

Якщо Ви як водій абсолютно не впевнені у відсутності штрафу, то юристи рекомендують перевірити, щоб не було несподіванок на кордоні.

Заборона виїзду у зв’язку з боргами за комунальні послуги

В цьому випадку суд має встановити борг, щоб його добровільно погасити. Коли боржник добровільно не погасив, відбувається примусове стягнення через виконавче провадження. За таких умов людині може бути відмова у праві на виїзд. Заборона може існувати навіть через несплату квитанцій “Укртелекому”.

Так, за інформацією заступника міського голови міста Дніпра Михайло Лисенка станом на 1 травня минулого року 385 мешканців Дніпра не можуть виїхати через борги за «комуналку». Загалом, за комунальні послуги українці заборгували близько 55 мільярдів гривень.

Заборона на виїзд керівникам підприємств через невиплату зарплат

Суди також забороняють виїжджати за кордон тисячам керівників юросіб, котрі мають заборгованість з виплат зарплат підлеглим. Виконавча служба звертається до органів прикордонних служб для відмови таким керівникам у виїзді за межі країни навіть за наявності паспортів, віз та проїзних документів. Департамент виконавчої служби Мінюсту активно запроваджує заборони щодо керівників, що допускають невиплату зарплат.

Наші поради щодо оскарження заборони на перетин кордону

Як тільки людина дізналася, що їй заборонено покидати територію України, одразу необхідно оскаржити цю заборону до суду апеляційної інстанції. Оскільки людина була відсутня під час винесення рішення, то впродовж 5 днів, які рахуються з дня отримання нею копії судової ухвали , можна оскаржити заборону в апеляції. Однак касаційному оскарженню ці рішення вже не підлягають.

Обов’язок підтвердження таких обставин належними доказами покладено на виконавця, котрий ініціює встановлення тимчасового обмеження на виїзд людини за межі країни. В свою чергу, наші суди на свій розсуд належно проводять дослідження доказів  просто прислухаються до юридичних аргументів виконавчої служби.

Рішення судів щодо тимчасового обмеження виїзду з країни ухвалюються на етапі виконання судових рішень. Саме тому оскаржити заборони разом з судовим рішенням по справі неможливо. Таким є правовий висновок Верховного Суду від 23.09.15. (справа №6-716цс15).

Юридичною підставою для винесення ухвали щодо заборони виїзду за кордон має бути доведення факту саме умисного ухилення і не виконання судового рішення.

Ухилення від виконання не може бути вчинене умисно, коли боржник просто немає коштів на сплату. Виконавці часто вказують, начебто людина ухиляється від рішення суду, бо не являється на їхні виклики. Утім, часто самі виконавці перевантажені роботою і не перевіряють дійсне місце проживання, а надсилають свої виклики на помилкові адреси. Таким чином, боржник не отримує виклик і фактично не знає, що існує виконавче провадження.

 

 

 

 

 

Апостиль на рішення суду терміново + переклад

Апостиль ставиться, щоби рішення суду набуло юридичної сили в міжнародних ділових відносинах. Проставляє апостилі на рішеннях судів Міністерство юстиції України.

Під час апостилювання міністерство перевіряє достовірність рішення, автентичність печатки і підпису судді, що засвідчив документ. Слід зазначити, що оригінал судового рішення зберігається в суді. На руки видається засвідчена суддею копія, на якій ставлять апостиль.

Апостиль рішення суду про розірвання шлюбу (розлучення)

Апостиль, в тому числі на рішенні суду про розлучення, ставиться безпосередньо або на вільному місці, або на зворотній стороні, або на аркуші паперу, котрий пришивається до рішення. Разом з тим в частині країн: Австрія, Бельгія, Об’єднане Кололівство, Іспанія, Італія, Швейцарія, Франція, Португалія, Нідерланди) застосовується процедура подвійного апостилю.

Хочете більше знати, що таке апостиль, як і де його швидко поставити на Ваші документи – дивіться відео нижче!

Як поставити апостиль на рішенні суду?

 1. Щоби замовити, телефонуйте (095) 531-63-80 (він же Вайбер) або контактуйте через e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 2. повідомте нам свій мобільник, для доставки Новою поштою – місто/село, № від-ння, ПІБ і моб. тел. людини, яка буде отримувати, коли відправлення за межі України – місто, прізвище, ім’я і моб. тел..

Строк і ціна проставлення апостилю

Вартість  

(грн.)

Термін

(роб. дні)

350

5-6

Переклад рішення суду з нотаріальним засвідченням

залежить від мови

1

Доставка Новою поштою або DHL

поштовий тариф 

 1

 

Особливості засвідчення рішення суду апостилем

Процедура отримання апостиля на рішення українського суду є однією з найскладніших через порушення в оформленні цього документа: невідповідність стандартам Мінюсту підпису, печатки, даних судді, «згідно з оригіналом» та ін..

Якою має бути печатка на рішенні суду

Потрібна гербова печатка, яка є в базі Мінюсту. Трапляються випадки, коли печатку змінили і в архіві міністерства поки її немає.

Яким має бути підпис судді

Справа в тому, що абсолютно усі суди надсилають до Мінюсту зразки підписів своїх суддів. Підпис судді при апостилюванні звіряється із цими зразками. Тому коли берете в суді собі копію рішення, то перевіряйте, чи завірено воно саме підписом судді, а не іншою особою, наприклад його помічником.

Вимоги до необхідних елементів ні рішенні суду

Для швидкого апостилювання ухвали або рішення суду на них мають були присутні такі елементи:

 • надписи, що копія вірна, оригінал рішення знаходиться в архіві, саме рішення уже набрало законної сили;
 • підпис і ПІБ судді;
 • гербова печатка.

Допоможемо успішно оформити апостиль на рішенні суду:

 • ми подбаємо, щоби процедура апостилю пройшла в максимально короткий термін;
 • візьмемо на себе турботи щодо цієї процедури;
 • надамо рішення суду + апостиль, що має юридичну силу – буде доставка по Україні й світу;
 • замовлення можна зробити через Інтернет мережу;
 • дамо підказки по юридичних тонкощах оформлення;
 • послуги офіційного перекладу + нотаріус;
 • якщо замовите – оформимо з міністерства довідку про несудимість;
 • різні варіанти розрахунку.

Довідка про несудимість для тендера терміново

Терміново знадобилася довідка МВС про несудимість для Прозоро?

Тендерні пропозиції дуже пильно розглядають фахівці тендерного комітету замовника. Як показує практика, вони придумують підстави, щоб дискваліфікувати учасників, в тому числі через відсутність даних про несудимість. Тому Вам так важливо в 5 денний термін виконати законодавчі формальності.

Види довідок для тендера

Згідно з положеннями законодавства України в сфері державних закупівель довідки для участі в тендері складають близько 20 позицій:

 • інформаційна довідка з НАЗК, що службова чи посадова особа - представник учасника, або фізособа як учасник не притягувалися раніше за корупційні дії (правопорушення);
 • довідка про відсутність в учасника заборгованості з податкової інспекції;
 • довідка по несудимість з МВС, що особа учасника не було засуджено, судимість знята або ж погашена і не в розшуку;
 • юрособа не вносилося до реєстру осіб за корупційні правопорушення, має програму боротьби з корупцією і спеціального уповноваженого;
 • що учасник тендеру останні три роки не був притягнутий за антиконкурентні дії;
 • учасник не банкрут;
 • дані про матеріальну і технічну базу, наявності договорів, які прийнято вважати аналогічними;
 • інші позиції.

Який термін дії довідки про про відсутність судимості в службової (посадової) особи для участі в державних закупівлях?

Щороку близько 300 тис. учасників системи публічних закупівель Prozorro звертаються за довідкою, що підтверджує несудимість. Адже, коли підприємець чи підприємство перемогли в публічних закупівлях, їм необхідно «завантажити» довідку про несудимість в систему в термін протягом 5 календарних днів. В іншому випадку замовник може відмінити своє рішення про визначення переможця, керуючись Законом «Про публічні закупівлі».

Як безкоштовно проконсультуватись щодо терміново оформлення довідки про несудимість для участі в тендері:

 • спілкуєтеся з нашим менеджером (095) 531 63 80;
 • ми розкажемо процедуру оформлення довідки про відсутність судимості та інших довідок для участі в державних закупівлях.

Консультуємо по довідках про відсутність судимості (несудимість), корупційних правопорушень та інших для участі в тендері як в Києві, так й інших регіонах

Нашими безкоштовними консультаціями можна скористатися в Дніпрі, Черкасах, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Львові, Запоріжжі, Маріуполі, Полтаві та ін.

Переваги оформлення довідки про несудимість на тендер у спеціалізованому сервісі:

 • для оформлення заявки можна не приїжджати в сервісний центр;
 • місце знаходження, як і місце реєстрації не мають важливого значення для оформлення відомостей про несудимість;
 • для доставки діє зручний сервіс Нова Пошта;
 • чітке дотримання термінів;
 • при необхідності отримаєте документ про несудимість за пару годин;
 • надамо юрконсультацію щодо Прозоро з оформлення документів відповідно до вимог законодавства;
 • можемо розказати, де і як безкоштовно оформити.

Комплексно

Вся Україна

Терміново

Довідка про несудимість + інші документи

Оперативна доставка Новою поштою по Україні

Від 4 годин

Почав діяти новий Порядок надання довідки про відсутність заборгованості

07.11.2018 р. набирає чинності наказ Мінфіну від 03.09.2018 р. № 733, яким затверджено Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі — Порядок).

У цілому процедура надання Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, залишилася такою самою, як і була раніше.

Разом з тим можна виділити такі новації:

 • здійснення перевірки наявності/відсутності не лише податкового боргу, а й недоїмки зі сплати єдиного внеску та іншої заборгованості, з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи;
 • надання довідки в електронній формі через приватну частину електронного кабінету з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги»;
 • повноваження стосовно здійснення заходів, спрямованих на погашення податкового боргу, покладено на контролюючі органи за основним місцем обліку платника (Офіс великих платників податків ДФС), які є відповідальними за процес надання довідки;
 • можливість підписання довідки не лише керівником та його заступником, а й уповноваженою особою контролюючого органу.

 

 

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.09.2018  № 733

 

 

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

27 вересня 2018 р.

за № 1102/32554

 

Про затвердження Порядку надання довідки  про відсутність заборгованості з платежів,  контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи

 

Відповідно до підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, та з метою поліпшення обслуговування платників при наданні довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 10 жовтня 2013 року № 567 «Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 року за № 1842/24374.

3. Департаменту моніторингу баз даних та верифікації виплат в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня набрання чинності Законом України «Про електронні довірчі послуги», але не раніше дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на в. о. Голови Державної фіскальної служби України Продана М.В.

 

В.о. Міністра

 

О. Маркарова

ПОГОДЖЕНО:

В.о. Голови Державної фіскальної служби України

 

М.В. Продан

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

фінансів України

03 вересня 2018 року № 733

 

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

27 вересня 2018 р.

за № 1102/32554

 

ПОРЯДОК

надання довідки про відсутність заборгованості з платежів,  контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи

 

1. Цей Порядок визначає механізм надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі - Довідка) (додаток 1).

2. Терміни, що використовуються у цьому Порядку, вживаються у значеннях, наведених у Податковому кодексі України.

3. Для отримання Довідки платник подає заяву про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі - Заява) (додаток 2).

Довідка надається платнику безоплатно.

Заява подається платником (на його вибір):

у паперовій формі - до державної податкової інспекції за основним місцем обліку такого платника або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу. Якщо Заяву подано до державної податкової інспекції, її передають до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу (далі - уповноважений орган);

в електронній формі - на адресу уповноваженого органу через приватну частину електронного кабінету з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги».

Заява складається з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, яким передбачено необхідність підтвердження відсутності заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, та зазначенням найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано платником.

4. Довідка або відмова у наданні Довідки готуються уповноваженим органом протягом п’яти робочих днів з дня, наступного за днем отримання Заяви органом, до якого її було подано.

5. Перевірка наявності/відсутності у платника заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, здійснюється за даними інформаційно-телекомунікаційних систем контролюючих органів на дату формування Довідки з урахуванням наявності/ відсутності податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску, та/або іншої заборгованості за основним та неосновними місцями обліку платника.

За відсутності у платника за даними інформаційно-телекомунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску, та/або іншої заборгованості з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, уповноважений орган формує Довідку.

6. Строк дії Довідки становить десять календарних днів з дати її формування. У Довідці обов’язково зазначається термін її дії.

У разі якщо платник не отримав Довідку, сформовану у паперовій формі, до закінчення строку її дії, така Довідка зберігається в уповноваженому органі.

7. Довідка надається за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у Заяві.

Довідку у паперовій формі платник (його законний чи уповноважений представник) отримує безпосередньо в органі, до якого було подано Заяву.

Довідку в електронній формі платник отримує у приватній частині електронного кабінету з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

8. За наявності у платника за даними інформаційно-телекомунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску, та/або заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, платнику готується лист (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо надання Довідки. Лист вручається особисто платнику (його законному чи уповноваженому представникові) або надсилається платнику у порядку, встановленому статтею 42 глави 1 розділу II Податкового кодексу України.

 

Директор Департаменту

моніторингу баз даних

та верифікації виплат

 

Д. Серебрянський

 

Сподобався матеріал?

Лайкни його! Тобі не важко, а нам приємно :)

 • 1_sk
 • arma_logo
 • avenir-corporatio
 • baltia_druk
 • bank_kipru
 • cul
 • financial-initiative
 • fininiciativa
 • indar
 • infoton
 • interagro
 • konica-minolta
 • kt-logo
 • lavina
 • marketukraine
 • megapolis
 • mostobud
 • nextrealty
 • slavutich
 • tc-contact
 • tk
 • ua-news
 • ukr-exim-bank
 • vels-organic
 • venbest