Апостиль для Португалії + переклад документів

апостиль Португалія

Україну визнали, як повноцінного учасника Гаазької конвенції, а це значить, що для використання українських документів в країнах цієї спільноти досить провести апостиль цих паперів. Детальніше про процедуру проведення апостилю в цій статті.

Що необхідно для підтвердження документів для Португалії?

1. Апостиль

Апостиль ставиться або на оригіналі, або на нотаріальної копії документа (для деяких документів радимо використовувати другий спосіб). Цілі відвідування іншої країни можуть бути різні: навчання, робота, тимчасове, постійне місце проживання і т.д.

2. Юридичний переклад

При відвідуванні Португалії документи повинні бути офіційною мовою цієї країни. Ми виконаємо переклад менш ніж за 24 години, після проведення апостилю, для завірення його нотаріусом.

3. Нотаріальне посвідчення

Це потрібно для того, щоб закріпити легальність перекладеного документа. Засвідчення ставиться на переклад, тому переводити його додатково не знадобиться.

4. Проставление другого апостилю

Апостиль проводять тільки міністерство закордонних справ, міністерство освіти, міністерство юстиції і інші офіційні міністерства. Яке саме – залежить від документа.

Як замовити апостиль у нас на 3 хвилини?

Зателефонуйте за номером 095 531 63 80 (Viber) або надішліть замовлення E-mail на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У дзвінку або електронному листі уточніть документ, який потрібно апостилю вати, дані для доставки поштою (країну, ПІБ, номер телефону одержувача, населений пункт/місто, номер відділення).

Навіщо потрібна фірма, чому не можна звернутися безпосередньо до міністерства?

Ще як можна, це обійдеться дорожче. По-перше, це дуже забирає гроші і час, об'їздити всі міністерства міста як мінімум 2 рази, що вимагає певної підготовки і досвіду. По-друге, міністерства знаходяться в Києві, а значить, якщо ви перебуваєте за межами цього міста або взагалі за кордоном, дорога в 2 сторони буде не зовсім доцільною.

І ще, хотілося б відзначити, що додаткове завірення в дипустанові не потрібно, бо Україна – учасник Гаазької конвенції.

Після виконання всіх процедур ми відправимо вам документи поштою в будь-який зручне відділення вашого міста або за кордон.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Додати коментар